Tarihçe

Lanse Yapı Mühendislik Limited Şirketi;

 2002 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız gururla tamamlamış olduğu işler ve ekipman donanımı ile asfalt firmaları içerisinde nitelikli hizmetin öncülerinden  biri haline gelmiştir. Asfalt uygulamalarını taahhüt ettiği süre içerisinde tamamlayarak hizmet verdiği kuruluşların haklı takdirini kazanmıştır. Uzman personel kadromuz sürekli gelişen yol sektöründe tüm oluşumları yakından takip ederek, müşterilerimize hızlı ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmalarına devam ederken uygulamada gösterilen titizlik neticesinde üstlendiğimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alınmakta ve bizleri gururlandırmaktadır.

 Ekipman ve personel kalitesiyle Türkiye’nin her yerinde iş yapabilme gücüne sahip olan Lanse Yapı Mühendislik Limited Şirketi çalışmalarına profesyonel yaklaşımlar ışığında ilk günkü heyecandan hiç bir eksilme olmaksızın devam etmektedir. Firmamız  tecrübeli yaklaşımı ve uzman ekibi ile birlikte yeni başarılar peşinde koşarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle taviz vermeden hareket etmenin büyük mesuliyeti altındadır.

 Firmamız teknolojiye ayak uydurmakta olup, bunu da makine parkında bulunan en donanımlı araçlar ile yaptığı işlerde müşterilerine kanıtlamaktadır.