Lanse Yapı Mühendislik Limited Şirketi,

YASAL UYARI: Lanse Yapı Mühendislik Ltd. Şti. web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları ve beyanları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Lanse Yapı Mühendislik Ltd.Şti. bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları, beyanları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.


Kullanım Koşulları; Lanse Yapı Mühendislik Ltd. Şti.ne ait olan ve kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olan bu site herkese açıktır. Ancak, bu siteyi kullanımınız herhangi bir kanunun ihlaline yol açacaksa, bu siteyi kullanma ve bilgilere erişme yetkiniz yoktur. Bu siteyi kullanmak veya ziyaret etmekle kullanım koşullarını anladığınızı, mutabık olduğunuzu ve site kullanımı ile ilgili tüm yasal kanun, mevzuat ve yönetmelikleri kabul etmiş olursunuz. Kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, bu siteye erişmeyiniz ve kullanmayınız. Bu sitenin kullanıcıları, kişisel durumlarıyla ilgili olarak, profesyonel danışmanlarına danışmalıdırlar. Site içeriğinde bulunan tüm bilgilerin ve resimlerin her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. Siteden elde ettiğiniz bilgileri şirketin onayı olmadan ticari amaçla kullanamazsınız. Ancak, bu sitenin tüm sayfalarını kişisel ve ticari olmayan kullanım için görüntüleyebilir, indirebilir, yazdırabilir veya üçüncü şahıslara LANSE web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla gönderebilirsiniz. Bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır. Bu sitede olan bilgileri diğer bir siteye link vermek ve yayınlamak yasaktır. Bu sitenin herhangi bir bölümüne erişirken veya kullanırken; yasadışı veya sakıncalı bilgi gönderemezsiniz, virüs veya başka zararlı unsur içeren bilgi gönderemezsiniz, sitenin işleyişine müdahale edemez, başkalarının siteyi kullanmasını engelleyemez veya sınırlayamazsınız. Siteyi kullanmanızdan dolayı üçüncü şahısların maruz kalabileceği her türlü maddi ve manevi zarar ve ziyanın tazminini kabul etmektesiniz. 


Sorumluluğun Reddine Dair Beyan; Bu sitede yer alan bilgiler olduğu gibi ve herhangi bir garanti içermeksizin sunulmaktadır ve Lanse Yapı Mühendislik Ltd. Şti. bu bilgilerin kullanılması veya yanlış kullanılması sebebi ile herhangi sorumluluk kabul etmez. Bu bilgilerin doğru, eksizsiz, güvenilir ve faydalı olup olmadığını değerlendirmek kullanıcının sorumluluğudur. Ayrıca sitenin içerik, işlevsellik, bağlantılar veya iletişimle ilgili hiçbir beyan ve garantide bulunulmamaktadır. Lanse Yapı Mühendislik Ltd. Şti. hiçbir surette ön ihbar veya ihtara gerek kalmaksızın, her zaman site içindeki bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkartabilir. Site herhangi bir teklif içermemektedir. Bu siteden başka sitelere sağlanan bağlantılar yalnızca size bilgi vermek amacı ile verilmektedir ve bu sitelerin içeriği ve işleyişi dahil hiçbir sorumluluğumuz yoktur. Lanse Yapı Mühendislik Ltd. Şti. üçüncü şahıslar dahil olmak üzere, bu sitenin kullanımından, bu sitenin bağlantı sağladığı veya bu siteye bağlantı sağlayan herhangi bir web sitesinden kaynaklanabilecek herhangi arızi, özel, dolaylı ve doğrudan zararlar dahil hiçbir maddi veya manevi zarar için sorumlu tutulamaz.