Neden Lanse Yapı

Neden Lanse Yapı

Lanse Yapı Olarak;

*Sektörde aranan firma olmak. 
*İşverenle bağların ilk günkü gibi aynı çizgide,  samimiyet ve sağlamlık ile devam edebilmesi 
*Bitirdiği her işin bir sonraki işlere referans olacağını bilmek. 
*Bitirdiği ve devam eden tüm iş gruplarında İşverenin memnuniyeti 
*Her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, teknolojik, güvenli, modern, mimari, estetik, konforlu, kaliteli yaşam alanları ve çalışma alanları inşa etmek
*Uzun yıllar gururla ve güvenle kullanacağınız yapılar üretmek üzere sizlere ve şirketlerinize prestij kazandıracak mekanlar sunmayı amaçlar.
*Yapı üretiminin ilk aşaması olan tasarım ve projelendirme hizmeti mimari, statik elektrik ve mekanik projeleri kapsar, projelendirme hizmeti verirken de müşterilerinin beklentilerini karşılamak öncelikli amacıdır.
*Her türlü inşaat projesinde uluslararası yapı standartlarını müşterilerine sunarak kaliteli ve prestijli yapılar planlar ve üretir, müşterilerinin isteklerini iyi anlayarak fonksiyonel, estetik ve kaliteli projeler ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.
*En kaliteliyi en hızlı zamanda teslim etmeyi amaçlamaktadır. Bir projenin tam zamanında ve hatta zamanında önce teslim etmenin ekonomik bir değer üretmek ve müşterilerine sunmak olduğunu bilmektedir.
*Bilgisayar programlı akıllı yapılar üretmekte ve teknolojik değişimleri uygulamaktadır. STA4CAD, ideCAD, XSTELL, ALL PLAN, AUTOCAD yazılımlarını kullanmakta ve ARGE sonucu deprem tesirlerini önleyici sismik izolatör ile yapı güvenliği artıran önlemler tasarlamaktadır.
*Konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmektedir. 
*Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları üretmek. 
*Son teknolojileri projelerine entegre etmek, Dünya Standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak,
*Müşteri beklentilerine uygun projeler üretmek, ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek misyonuyla geleceğe uyumlu, kaliteli yaşam mekanları üretmek için çalışmaktadır.
*Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmak,
*Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak.


Vatanını en çok seven kişi işini en iyi yapan kişidir.